| sebysebycr7 a întrebat:

Vreau sa descarc jocul homefront.imi spuneti si mie daca e un joc misto?

Răspuns Câştigător
| Traidox a răspuns:

E un joc foarte misto o grafica ca in viata reala de tip shooter.Iti cere 2 GB ram DX9 si ocupa 10 GB! Bafta.
Eu downloadez cel mai mult pe TPB sau mediafire!

6 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Da chiar merita incercat.Grafica e uimitoare si te va captiva cu siguranta jocul.Se numara printre favortiele mele.

Bafta!

| CRC98 a răspuns:

E foarte smecher jocu! E un joc foarte original cu grafica din timpul razboaielor!

Răspuns utilizator avertizat
| iulyan_9096 a răspuns:

Da este destul de misto.

| EdyC a răspuns:

E bun, are o grafica frumoasa!

| look112 a răspuns:

Este un joc de tip shooter.Actiunea este bazata pe armata Korean People's care invadeaza SUA.IN SinglePlayer te ocupi cu atacuri de tip gherila la fel ca in HaltLife2 iar Multiplayer se bazeaza pe lupte in spatiu larg unde poti conduce diferite vehicule de razboi.Ca cerinte de sistem ati trebuie vreo 2 gb de ram CPU: Intel Core 2 duo s-au quad core ocupa in jur de 10 gb si ruleaza pe windows 7, xp Vista Til recomand cu placere este un joc foarte interesant si captivant.