| MazuKa a întrebat:

Vreau sa descarc toata colectia de jocuri cu Reksio:Reksio si comoara piratilor,Reksio si OZN-ul, REksio si magicienii....Imi dati si mie un link pentru fiecare joc?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca le gasesti. Am cautat si eu altul decat "Reksio si Capitanul Nemo" dar n-am gasit. crying

| sweetys a răspuns (pentru VladAlex22):

Bună! Am încercat și eu să descarc seria, doar că după ce o instalez îmi apare CD not foud, e de la mine sau s-a întâmplat ceva cu jocul?

| VladAlex22 a răspuns (pentru sweetys):

Bună!
Încearcă asta: înainte să pornești jocul, dă click dreapta pe fișierul.iso -> Open with și selectează Windows Explorer. Așa, jocul va apărea ca și cum ai băgat un CD. După ce termini de jucat, poți să dai pe This PC (dacă ai Windows 10) sau My Computer (dacă ai un Windows mai vechi), click dreapta pe iconița jocului care apare acolo și apeși Eject.
În caz că nu mai ai fișierul.iso, descarcă-l iar de pe link.
Sper că te-am ajutat!

| shiro3535 a răspuns (pentru sweetys):

Descarca Power ISO, e gratis. Dupa deschide-l si apasa pe mount. O sa iti zica sa selectezi number of drives. O sa iti dea restart prima data pentru configurare, dups care apesi iar mount si selectezi fisierul ISO cu jocul reksio. Si gata. E ca si cand ai baga cd-ul. Folosesc metoda asta de ani de zile. Merge perfect.