| Roctov a întrebat:

Vreau sa descarc un hack pentru dragon city care sa fie usor de descarcat ca am mai incercat si nu imi mergea.
Va rog vreau un raspuns rapid/ dau

Răspuns Câştigător
| Bossu_Razvan_1994 a răspuns:

Imi place dragon city

4 răspunsuri:
| ASimpleUser a răspuns:

Incearca cu cheat engine 6.2 sau 6.3...De obicei functioneaza pe orice joc. Uite aici un tutorial cum sa il folosesti pe jocul asta: https://www.youtube.com/watch?v=E9KdfTUQ7IE

| 1Character a răspuns:

Salut,Sa stii ca hack-uri exista pentru multe jocuri DAR ori le le faci tu ori iei de la persoane de incredere
Eu as putea o persoana de incredere, nu imi bat joc chiar de oricine atata timp cat el nu o face
Astai linkul: http://www.youtube.com/watch?v=Z3sQ0ykc31s

Din pacate acest hack este doar pentru food (capsuni) si este usor de utiliizat daca imi urmaresti tutorialul

In descriere aveti 3 linkuri diferite de download si daca va merge dati-mi like si subscribe va rog
Daca vedeti postul asta dupa un an dupa si nu mai merge imi pare rau. Eu l-am facut si l-am postat in februarie 2014, cel putin mie si altor persoane lea functionat

PS: Este fara survey si fara parola

| talpan99 a răspuns:

Salut uite eu stiu un hack foarte bun la care poti multe uite linkul www.new-skys.net uite sper sa te ajute pe mine unul m-a ajutat foarte mult am totul la maxim

| Georgiana_Dragan_1970 a răspuns:

Uita-te pe yowtube