| Geryking a întrebat:

Am o intrebare urgenta!
Mi-am descarcat un hack pentru Dragon City dar antivirusul mi-a aratat ca are virusi si l-am sters, si acum cand intru pe Mozilla Firefox in loc de Google cel normal imi apare Fast Start si am scris acolo la pagina de pornire http://google.ro/ dar tot aceeasi chestie imi da.

Funda la cel mai rapid raspuns!

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

laughing)) si care e intrebarea?
ai luat si tu un virus, mare lucru. daca l-ai sters cu antivirusul e bine, mai da-i o scanare. fast start ala nu e virus, cand ai instalat hack-ul ai instalat si acel motor de cautare, atata tot. intra in control panel si dezinstaleaza fast start-ul ala si mai uite-te odata si la setari la browser!

| fakeheart1334 a răspuns:

1.Faza cu hack-ul n-o mai face pe parcurs pentru ca crede-ma si eu am folosit hack la un joc si mi-a adus numai probleme si era fals(si era cel mai sigur hack...)
2. Daca tu scrii Google pe Fast Start si iti apare aceeasi chestieinseamna a e acelasi:adica cand vei scrie ceva iti va arata rezultatele pe care le gaseai si pe Google.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?