| parausergiublog a întrebat:

Vreau sa deschid un server sa:mp inca nu m-am hotarat ce mod sa-l fac.Ideea este ca prima data vreau sa-l deschid prin hamachi, poate va intrebati ca de ce prin hamachi, pai simplu pentru ca vreau sa vad daca sunt intra playerii si cum se prezinta serverul iau daca totul este ok cumpar si host...Cine vrea sa se bage sa lase un email de contact.

1 răspuns:
| LikeFunnn a răspuns:

Eu zic sa il faci pe ip LOl nu se baga nimeni pe hamachi laughing) gen : rpg sau rp