| stefanut83 a întrebat:

Vreau sa filmez niste videoclipuri, gameplay-uri pentru youtube.Un program bun de filmat free care sa filmezi si 15 min?

3 răspunsuri:
| BobanMau a răspuns:

Ai nevoie da placa de captura laughing

| DanGhita a răspuns:

Heey,poti incerca sa folosesti Bandicam, este un program free, filmezi 10 minute si daca vrei sa faci un vid mai lung, iti sugerez sa folosesti Windows Movie Maker, poti unii filmulete si poti edita filmulete, este un program foarte bun pentru incepatori!
Sper ca te-am ajutat!

| DanGhita a răspuns:

Buna,daca vrei un program bun de filmat free iti recomand Bandicam, filmeaza pina la 10 minute, varianta free si daca vrei sa combini viduri sau sa editezi ceva, foloseste Windows Movie Maker, un program free foarte bun pentru incepatori!
Sper ca te-am ajutat!