| ArmyRage a întrebat:

Vreau să filmez un joc dar nu gasesc un program gratuit BUN!
am uncercat urmatoarele :
BandiCam = filmeaza bine dar 10 min varianta gratuita
HiperCam 2 = nu inregistreaza audio si este praf
FRAPS = filmeaza putin ( nici in joc nu apuci sa intrii laughing )
Etc. etc.
dati-mi un prgram : Gratuit, sa filmeze mult, sa inregistreze audio, si sa se vada HD
Pe HiperCam 2 daca dau ful scren la un joc nu filmeaza decat jumate de ecran iar restul este negru.

Răspuns Câştigător
| AskAlex a răspuns:

...Frate. Deci fix, 5 secunde mi-a luat. Scrie pe google "Download Fraps Cracked" Si da-i pe pirateba(y). Pe bune voi nu stiti sa va downloadati un program in ziua de azi.

8 răspunsuri:
| AskAlex a răspuns:

Fraps... Cauta o varianta Crack. Imposibil sa nu gasesti dupa 10 secunde de search pe google.

| ArmyRage explică (pentru AskAlex):

Am filmat cu fraps un joc, dar daca il bag pe youtube nu se vede full screen, se vede pe mijloc in stanga si dreapta ste negru, uite un link cum mi se vede un video : http://www.youtube.com/watch?v=RZ2P8X6DTtI
Uite un link cum as vrea sa se vada ( full screen ) : http://www.youtube.com/watch?v=BbIR_c-5hHc&feature=related

Am incercat sa-l fac full scren cu Sony vegas dar nu mg!
ai idee cum as putea?

| AskAlex a răspuns (pentru ArmyRage):

Se vede frate o.o Poate e de la calculatorul tau, dar eu vad full screen calumea.

| Andrei7520152 a răspuns:

Stiu eu un fraps bun. incearca:
http://www.uploadace.com/qmq2xfivs6hc/Fraps_2.5.5_Full.rar.html
eu folosesc win xp, dar cred ca merge si pe vista/7

| Alexandrux3 a răspuns:

FRAPS! Cauti varianta inregistrata (sigur o gaesti undeva pe ceva forum) filmezi in joc...e cel mai bun program de inregistrat in joc dupa mine, dupa ce ai filmat convertesi videou ca sa nu ocupe mult...sa poti face upload repede. Bafta.

| ArmyRage explică:

Sorry dar ma cac pe FRAPS!
Am cautat pe net pana am zăpacit PC-ul si n-am gasit decat acelasi fraps de filmeaza 30 secunde.
Nu stiu ce vedeti asa bun la el, filmeaza 3 sec si gata e bun straight face.
Datimiu un link sau ziceti-mi un program de filmare BUN!
Si incă ceva : unele programe cum ar fi HiperCam 2 imi plac dar daca dau jocul full scren filmeaza jocul dar jumate de ecran, daca scot jocul filmeaza desktopul bine.

| ArmyRage explică (pentru AskAlex):

Mersi frate big grin

| AskAlex a răspuns (pentru ArmyRage):

...Frate. Deci fix, 5 secunde mi-a luat. Scrie pe google "Download Fraps Cracked" Si da-i pe pirateba(y). Pe bune voi nu stiti sa va downloadati un program in ziua de azi.

| ArmyRage explică:

AskAlex te mai rog eu cv!
am filmat cu fraps un joc, dar daca il bag pe youtube nu se vede full screen, se vede pe mijloc in stanga si dreapta ste negru, uite un link cum mi se vede un video : http://www.youtube.com/watch?v=RZ2P8X6DTtI
Uite un link cum as vrea sa se vada ( full screen ) : http://www.youtube.com/watch?v=BbIR_c-5hHc&feature=related

Am incercat sa-l fac full scren cu Sony vegas dar nu mg!
ai idee cum as putea?