| ucvfcsb a întrebat:

Vreau sa imi cumpar Fifa 14 original pentru pc. Daca il am original primesc transferurile la zi? Adica cum se fac transferurile in viata reala le primesc si eu in joc? Ce parere aveti despre aceasta telecomanda pentru fifa si chiar pentru alt gen de jocuri? http://www.altex.ro/pc-gamepad-thunderstrike-speedlink-s l-6515-bk

3 răspunsuri:
| Bogdanel97 a răspuns:

Salut! Nu transferurile in joc tu li le faci. Diferenta ii ca daca il iei din magazin sti 100% ca nu ii virusat jocu, pe net is multe site-uri care au virusi in jocuri. Mda...telecomanda eu o recomand mai mult pentru PlayStation si XBox. Nu am jucat niciodata jocuri pe PC cu telecomanda. Bafta! Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu. happy

| XT5 a răspuns:

Daca ai jocul original, din timp in timp, o sa primesti patch-uri, care au transferurile la zi in acel moment(de asemenea rezolva si unele bug-uri ale jocului) sau ti le poti face tu transferurile.

| alex026 a răspuns:

Salut, daca ai jocul original, indiferent de platforma, te duci la customise, edit teams si upgrade squads, si dai asa de cate ori vrei tu. Gamepadurile sunt foarte bune la jocurile de sport, deoarece poti faci driblinguri si alte chestii mai usor. Sper ca ti-am fost de ajutor.