| Stefan_2853 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o tableta PC si nu stiu ce sa aleg intre Allview ALLDRO si Evolio EVOTAB. Eu inclin sa imi cumpar ALLDRO. Mise pare mai buna si are si un pret mai mic. Ce imi sugerati intre cele doua? happy

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| 김남길 a răspuns:

Clar Evolio EVOTAB, daca este mai ieftina Allview ALLDRO nu este neaparat mai buna. Eu as opta cu incredere la Evolio EVOTAB

| Stefan_2853 explică:

In prima faza am vrut alldro dupa care m-am reorientat catre Dell streak de care m-am indragostit. insa nu pentru nu mult timp pentru ca am zis ca decat sa dau 10 mil pe un streak mai bine dau 16 pe un ipad 1 3G. asa ca mi-am luat ipad happy