| Robert8764 a întrebat:

Cat de curand o sa-mi cumpar o tableta si nu stiu pe care sa o aleg...
1.Allview Alldro Speed SuperSlim
2. Evolio EvoTab 2
Amandoua au plusuri si minusuri, totusi desingul la Alldro imi place mai mult.
Deci ce sa aleg?

Răspuns Câştigător
| CapitanuSemafor a răspuns:

In primul rand, sa alegi ceva pentru design mi se pare cea mai mare prostie. Daca este genial la ce face, nu mai conteaza cum arata.
Dintre ele, ce am ales si eu, Evotab 2 fiindca il tine bateria mai mult. Placa video de la Alldro este buna dar consuma foarte mult curent.
Si mufa USB de pe Evotab este foarte utila. Per total, alege Evotab dar nu te astepta sa fie o minune, sunt totusi tablete ieftine.
Vrei ceva bun, alege o tableta peste 900 lei.

| Robert8764 explică (pentru CapitanuSemafor):

O sa-mi cumpar Allview Alldro Speed 3 HD! big grin Ms de raspuns!

2 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

HTC JetStream big grin