| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un cooler pentru laptop si nu stiu ce sa aleg. Daca laptopul meu are 15, 6" are ceva daca iau un cooler mai mic, de 15.4" sau mai mare de17"?
Si ce viteza de rotatie sa aiba, tinand cont ca il folosesc foarte mult la jocuri?
Si inca ceva...cooleul asta are mufa USB care se introduce il laptop si pe urma pui laptopul me el, nu?
Multumesc anticipat!
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Rando a răspuns:

Ori iei cooler-ul mai mic si il pozitionezi bine, ori il iei pe acela mai mare.Si ca viteza as zice 1400rpm, si da coolerul se conecteaza la laptop prin mufa usb si eu as recomanda sa scoti bateria de la laptop(sa nu o strici degeaba) si sa il tii la incarcat cand e cooler-ul pornit.