| SorinTudor a întrebat:

Salutare!
As vrea sa ii cumpar un laptop nou mamei (evident cu banii ei) si nu stiu ce sa ii iau laughing In prezent are un Asus dar la Asus problema e la cooler, nu raceste suficient, in cofiguratia actuala are asa:
Procesor Intel core I7 3630QM de 2.4 Ghz
Placa video nVidia de 2GB
HDD 750 GB
RAM 4GB
Si in cofiguratia asta e destul de acceptabil tinand cont ca laptopul are 2 ani de cand este cumparat, insa eu ma gandeam la un Sony Vaio si nu stiu ce sa aleg de acolo cu aproximativ aceleasi performante, motivul pentru care vrea sa-l schimbe este cooler-ul care nu-si face treaba si sistemul se supra-incalzeste si se inchide

2 răspunsuri:
| KodekZ a răspuns:

Hp Sunt cele mai bune laptopuri. Sunt rezistente si ati faci si treaba cu el big grin.

| SorinTudor explică (pentru KodekZ):

Ce m-ar tenta de la HP ar fi ultrabook-ul ala Envy in rest nu mi se par cine stie ce nebunii laughing