| Peazip a întrebat:

Vreau sa imi fac un servar de metin2 dar nu stiu cum as vrea sa imi spuneti cum sa il fac si de programele de care am nevoie, pasi pe care trebuie sa ii fac si de unde pot sa iau programele de care am nevoie plizzz vreau sa stiu. Dau funda.(raspunsul cat mai repede plizzzzzzzzz).

Răspuns Câştigător
| Skay a răspuns:

Salut, http://www.tutoit.com/ghid-metin2-cum-fac-un-server-privat-de-metin2/ asa il faci prin hamatchi. Sper sa te ajute. Sa faci server normal costa ( cred) de aceea multi au item shop pe server.

1 răspuns:
| SlowlyDeath a răspuns:

Baga ID meu : smekerul_dan2999 sunt expert si pot sa-ti fac un server misto rau