| Lavynyu a întrebat:

Vreau sa imi fac un server de metin:D
Dar am ip dinamic, dar un amic mi-a zis ca daca imi cumpar host pot tine serverul online 24/7.
Dupa ce termin de facut serverul pagina de register este http://ip-ulmeu/.
Intrebarea mea este urmatoarea...Cum il trec pe host:d adica atunci cand intru pe site`ul cumparat de mine sa imi apara Log-in Register Rank etc la metin

FUNDA!:d

1 răspuns:
| TinTin1 a răspuns:

Cand iti iei hostu iti explica acolo tot ce vrei chiar inainte sa tl irei da la detalii sau cauta un tutorialpe youtube cum il treci