| iliutzailiutsa a întrebat:

scuzati-ma daca am gresit categoria. Intrebarea mea este urmatoarea: eu am un domeniu.ro si cand intru pe site vreau sa apara sectiunea register adica daca vrei sa posezi ceva sau sa afli informatii despre cintul tau sa trebuiasca sa te loghezi. cum pot face asta? Multumesc anticipat. Funda

Răspuns Câştigător
| Flaviucu a răspuns:

Trebuie sa instalezi php sau HTML pe acel site plus o tema.

| iliutzailiutsa explică (pentru Flaviucu):

Poate ma poti ajuta. baga id meu de messenger : iliuta_fotbalistu32@yahoo.com multumesc vorbim acolo

| Flaviucu a răspuns (pentru iliutzailiutsa):

Nu folosesc messenger. Trimite-mi pe TPU un mesaj cu ce te mai pot ajuta.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inveti php, mysql, js... asta dupa ce inveti html si css

| iliutzailiutsa explică:

Ok am inteles asta. dar intrebarea mea este cum adaug sectiunea de inregistrare pe site? e un pluggin anume?