| aleexuta a întrebat:

Vreau sa imi pun skin in minecraft 1.8.0 free cum pot si de unde?
funda

3 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Nu poti trebuie neaparat cont premiun

| Moraru_Liviu_1994 a răspuns:

Bună, scuze că răspund așa târziu dar uite aici un link, descarci launcher-ul și scrii la nume numele skin-ului, MERGE și pe 1.8.8, mie îmi merge.

Link:https://skmedix.pl/sklauncher/, să-mi scrii dacă merge și copiază link-ul și scrie-l pe Google sus, știi tu.

| Moraru_Liviu_1994 a răspuns (pentru Moraru_Liviu_1994):

Și đă-i jos acolo la Download, la treaba cu,, if avast blocking,, cu zip-ul.