| JeleUUU a întrebat:

Vreau sa joc Land Of Chaos Online(loco) il dascarc, il instalez si cand il pornesc imi zice ‎"The game client is outdated, please download and instakk the newest client"... dati`mi voi un link sa descarc clientul nou!

7 răspunsuri:
| Firdinica a răspuns:

As vrea sa iti raspund dar nu stiu cum. Poti cauta pe google cum sa il descarci, instalezi.

| Dinita_Cosmin_1999 a răspuns:

Exact asa imi spune si mie si nu stiu de unde sa il descarc pentru ca eu l-am luat de pe site si ar trebui sa mearga...

| Dinita_Cosmin_1999 a răspuns:

Din ce joc este poza de la profil?