| Green4Apple a întrebat:

Vreau sa joc si eu ElSword dar am o problema la Pando Media Boster, dupa ce jocul se descarca imi apare o eroare care zice ca Pando Media Booster nu respunde sau nu e conectat la retea, ceva de genul asta...Cum pot remedia situatia? As prefera sa discutam pe messanger dupa aia sa numesc raspunsul castigator.Id meu pe mess: ravas_media. FUNDITA!

2 răspunsuri:
| Liiiax99 a răspuns:

Trebuie sa iti pui data si ora corecta si sa intrii la Network Conection si in stanga scrie Change Windows Firewall Settings. iar apoi dai la On daca ai la Off. Funda?

| Daniel_Luta_1994 a răspuns:

Fundita laughing)))
si sa stii fa worlagkk esteoiiw