| MaStErShOt a întrebat:

Vreau sa ma apuc de un mmorpg, ce recomandati Blade&Soul sau Guild Wars 2?

Răspuns Câştigător
| katahd01 a răspuns:

Parerea mea e ca daca esti o persoana rabdatoare si iti plac SF urile ai putea incercat World of Warcraft desi te anunt este deosebit de complicat. Alta optiune daca esti mai pe ucis poti incerca cabal online /dekaron elite/Aion/lineage 2 (privat) iar daca preferi competitia pe playeri genul acela care a strans mai multe credits pe site de la finaluri de joc (reset) poti incerca Mu online