| Avaa01 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de unul dintre jocurile astea metin2, 4 story sau world of warcraft dar nu stiu casre dintre ele este mai fain

Răspuns Câştigător
| z00m a răspuns:

Incearca wow. funda plsss

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Copilasu19 a răspuns:

Eu votez pentru 4story nu consuma MB mult graficile sunt foarteeee realiste.Si pe wow nici macar nu ai cum sa iti faci cont pe site.Si mie mi-a luat 4 zile sa il descarc (consuma prea mult MB). iar metin bleachh. iti trebuie bani sa dansezi sau sa cresti mai repede.

|||||Daca se poate fundita||||||

| Copilasu19 a răspuns:

Avioviovi fara sup esti fraier dai fundira la cineva care a scris doar,, Incearca wow. funda plsss``? Esti jalnic nu spun ca trebuia sa imi dai mie fundita spun ca trebuia sa dai la un raspuns mai conplex nu 4 cuvinte vaaai ce roman reusit...