| har a întrebat:

Voi care jocuri credeti ca ar fi mai bune dintre:wow(world of warcraft)4story,metin2 si lineage2? Nu ma intrebati de ce am bagat metin2 ca nu prea are ce cauta intre jocurile astea super dar vad ca unii joaca si asa ceva, deci ce credeti?

1 răspuns:
| gamestoper1998 a răspuns:

Pai as clasa wow pe primul loc lineage pe al doilea si 4 story pe treilea si pe ultimul metin.Am ales wow deoarece are o grafica frumoasa o lume la fel de interesanta si fascinanta si plus de asta sistemul de raiduri care imi place mai mult decat tot jocul in sine tongue