| Freky229 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de Youtube, sa-mi creez un canal, despre momente amuzante in fotbal, faza e ca stiu sa unesc, dar cum ar trebui sa fac, sa gasesc faze amuzante?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dureaza destul timp ca sa gasesti faze amuzante din fotbal (asta doar daca nu copiezi alte videoclipuri). Daca esti pasionat de fotbal si urmaresti deja nu o sa fie destul de greu. Vine de la sine. Bine, pentru un asa videoclip o sa dureze destul de mult timp pana sa gasesti suficiente faze amuzante. Daca totusi nu esti pasionat de fotbal si vrei sa il faci pentru bani eu zic sa renunti.

| xxRalucutza a răspuns:

Dragi jucatori,
Clientul v7.5 mult asteptat a fost implementat! Intra acum si distreaza-te alaturi de prietenii tai în timp ce te bucuri de un server de durata, cu un design unic? i o atmosfera placuta!
Ce este nou? :
- Evolutii noi adaugate!
- Design nou la mape!
- Design nou la iteme!
- Design nou la mount-uri!
- Seturi noi de arme!
- Frizurile au fost înlocuite cu colorantele!
- Iteme de upgrade noi adaugate!
- Sistem de salvare date login.
- Sistem nou de emo? ii!
Ti se pare interesant? Atunci nu ezita sa-ti creezi un cont, sa-ti faci prieteni si sa dovedesti ca esti cel mai bun.
Vrei sa aflii singur mai multe informatii si tot ce este nou? Atunci descarca noul client: http://www.sonymt2.ro/sv/descarcari.
Echipa SonyMt2 te asteapta cu bratele deschise.
Poze : 1.http://i.imgur.com/JLOAgKS.jpg
: 2 http://i.imgur.com/ypkNOwx.jpg
: 3 http://i.imgur.com/8Bq9Nxv.jpg

| Freky229 explică:

Va multumesc de raspunsuri! Dar cum as putea aduce mai multe vizionari / abonati?

| Coca-Cola Romania a răspuns (pentru Freky229):

Buna!

In primul rand, te sfatuim sa te asiguri ca ai un continut calitativ si de interes pentru public. Al doilea pas ar fi sa raspandesti vestea printre prietenii tai, colegii si de ce nu, chiar in randul rudelor tale. :-D
Cu cat vei deveni mai bun in ceea ce faci, cu atat vei avea si mai multi sustinatori.

Mai mult, nu stim daca ai auzit inca, dar Coca-Cola cauta the #nextbigvlogger al Romaniei! Ai mai multe detalii despre competitie aici: http://bit.ly/2mM38yP

Mult succes!

| AndreiDV12345 a răspuns:

Eu te sfatuiesc daca vrei sa il faci sa il faci.Am si eu un canal dar din pacate nu prea postez.Ce ai de facut e simplu daca iti place fotbalul uita-te la meciuri iar cadn vezi ceva comic descarca videoclipul de pe net. Apoi descarca o aplicatie de editat simpla si gratis pe calculator si taie partea comica din meci. Dupa ce ai taiat acea parte salveaz-o si tot asa.Cand ai material de cateva minute in aplicatia de editat le lipesti pe toate ai pus o melodie de fundal ce e acceptata de Youtube si gata. Daca ai calculator cu windows nu alt sistem descarca Video timer e bun pentru incepatori. Sper ca ti-am fost de ajutor.