| Sfinnx a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o unitate de gaming si am gasit in mod miraculos asta pe net.Ce parere aveti? Mie una mi se pare prea ieftina la 15 milioane :| Ceva ii necurat la mijloc:]]
http://olx.ro/oferta/unitate-gaming-ID2QDzj.html#41202e4 320

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

E cam depasit dar merge. Buba e ca nu ai garantie si plus de asta pretul nu e asa mare ocazie. FotbalIstu_RarrEss_1986 e complet pe linga. E super ca are SSD, dar cam buba ca nu are si un HDD pe linga el. Nu de alta, dar daca vrei jocuri... instalezi doua si gata e plin SSD-ul.

| Eduard619 a răspuns:

Nu te lasa neaparat pacalita este o unitare ok dar nu o sa iti rupa toate jocurile pe high daca vrei o idee da-mi un mesaj happy

| lBroken69 a răspuns:

1.Hard Disk slab.
2.Placa video nu-i chiar foarte buna.
Nu cred ca-i teapa, dar nu-i asa bun pentru gaming...dar pentru 15 milioane e ok happy