| danielcristi98 a întrebat:

Vreau să-mi cumpăr Xbox one S. Vreau sa va întreb cat de greu te obișnuiești cu un controller? Eu zic ca e foarte greu.Voi ce părere aveți? (FUNDA)

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu e asa greu. Eu joc cu controller pe laptop mai ales curse, beat'em up si hack and slash. O sa iti fie mai greu pana te obisnuiesti la shootere. Also ai putea sa iti iei xbox one x care e mai bun ca s happy

| lpavel a răspuns:

Destul de repede! Eu eram obisnuit cu ps iar acum sunt cu xbox si nu m-as mai intoarce pe ps. Mi-e era frica la inceput de schimbare dar apoi nu mi-a venit sa cred ce usor a fost. Deci Bafta!

| danielcristi98 explică (pentru lpavel):

Da...dar eu trec de pe PC pe Xbox...asta e greu.

| danielcristi98 explică:

Alte răspunsuri?