| OmObisnuit a întrebat:

Vreau sa-mi iau un joc de pe acest site dar cand vreau sa adaug bani la portofelul virtual trebuie sa platesc o taxa pentru g2a pay. Dupa cum vedeti in imaginea din linkul de la sfarsitul intrebarii am mai multe optiune prima care e gratis si Romania unde trebuie platita taxa. Daca dau pe prima si am ip de Romania ce se intampla? http://imgur.com/a/OqI8N

1 răspuns:
| Vlad617 a răspuns:

Sincer eu nu am cumparat nimic de pe G2A. Dar ca sa stii, e de ajuns sa intri pe site si ei iti stiu IP-ul, si pe baza IP-ului pot sa stie unde esti.