| KoNeTi a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti foarte foarte foarte multe jocuri sa umpleti pagina si sa-mi vina rau sa le citesc pe toate dar sa nu necesite cerinte de sistem mari.

2 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Fifa verisunile mai vechii 05, 06 07 08 09. cs, Gta 3, Gta vice city...mafia..pess 2009,2010. fifa manager 2010 fifa manager 2011 fifa manager 2012.

| viorezu a răspuns:

Cs,half-life,fifa,nfs,district 187, alien vs predator,hercules, gta, mafia, jedi academy, 4story, metin2, spiderman, enter the matrix,