| ihavenoidealel a întrebat:

Vreau sa'mi spuneti si voi cate ceva din imvu ca nu stiu cum fac credit cat mai repede fara sa platesc...coduri, mai multe lucruriwinking
fundita la cel mai bun ajutor si la ceilalti voturiwinking

Răspuns Câştigător
| Ballet a răspuns:

1. Dai mancare la caine 2. Iti faci cont pe imvu (unul nou) apoi myyearbook apoi facebook, twitter, myspace te loghezi pe ele de pe myyearbook si primesti 100.000 lunch money, apoi ii schimbi in credits ( 100.000 lunch money= 500 credits) 3. Faci toate probele de la free credits 4. Iti faci un cont pe yahoo, intri la free credits, refer a friend, invite be email, scrii adresa de email facuta, si un nume, apoi scrii ceva acolo ca sa nu se prinda de exemplu "wanna come on imvu?" apoi dai continue intri pe adresa de email dai pe yes de 2 ori iti faci contul cu acea adresa si rogi pe cineva sa iti intre pe cont si sa iti dea chat de 5 ori... Primesti 1500 credits si poti face asta cand vrei. 5. Faci tutorial-ul de la chat 6. (doar pentru vip-uri) Te faci creator, faci produse iti faci conturi si cumperi produsele facute de tinehappy

Daca nu ai cu cine sa faci credits ca mai sus poti sa te bazezi pe mine XD.

Succes ^^