| 100%Diana a întrebat:

Am un cont IMVU. Vreau sa platesc prin telefon ca sa am credit, asta inseamna ca imi iau din credit?

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Deci daca vrei sa platesti de pe tel iti ia cativa euro de pe tel ca sa ai bani la jocul alea crede-ma ca nu merita

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Daca ai abonament o sa-ti vina pe factura.

| R9kitty a răspuns:

Nu merita deloc. baga in lista de imvu RaLuKiTy daca vrei sa iti spun cum sa faci mult mai multi bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cat este plata mai mare cu atat iti ia mai mult din credit. cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma ca nu merita...foloseste alte modalitatihappy

| imvu a răspuns:

Salut! Nu da banii de geaba cand poti sa faci mai usor! Daca vrei sa iti zic baga aceast id de mess: dinamicul992@yahoo.com si o sa te ajut cu aceasta intrebare pe care ai pus-o tuh! Mult Succes!