| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa pun un videoclip pe facebook pe o pagina si imi apare asta
Due to activity related to copyright infringement on your Facebook account, we have disabled your ability to upload any further videos. For further details, please see our help page.

http://www.facebook.com/help/?page=39
ce sa fac? ca sa ma lase...

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Nu ai ce sa faci, ti-au blocat ei posibilitatea de a pune video-uri pentru ca ai incalcat regulile de copyright - ai pus video-uri pe care nu aveai voie sa le pui. Daca nu ai facut asta, da-le un mesaj, poate-i lamuresti si te deblocheaza, dar ma indoiesc happy