| Kytty_3966 a întrebat:

Buna dc nu mai pot sa imi pun clipuri pe facebook? ieri a mers sa imi postez si azi nu.imi scire asta : Due to activity related to copyright infringement on your Facebook account, we have disabled your ability to upload any further videos. For further details... dc? FUNDA

1 răspuns:
| Deyu1999 a răspuns:

Sigur ai frecat tu ceva pe acolo.Vezi ca hecari iti baga conturi false si daca apesi pe poza tiai frecat internetul. Vorbeste cu un specialist sau downloadeaza un ANTI HACK.Astept funda.