| Dumitru_Bogdan_1987 a întrebat:

Vreau sa stiu daca Cheat Engine este urmarit de politie pentru ca vreau si eu niste jetoane la Top Eleven.

3 răspunsuri:
| raducebotari a răspuns:

Este ilegal

| coxmd a răspuns:

Da... cei ce folosesc Cheat engine sunt pusi sub urmarire directa prin satelit si telefon de catre FBI, CIA si KFC... ma rog, de CIA nu sunt asa sigurwinking Oricum o poti incurca rau. E una din singurele lucruri pentru care se mai pastreaza pedeapsa capitala in unele state.

| coxmd a răspuns:

Dude... relax. poti sa il folosesti fara probleme ca nu are nimeni treaba cu tine