| Darkyy25 a întrebat:

Vreau sa stiu de ce imi merge flappy bird in slow motion pe telefon.Alte jocuri merg bine flappy este singurul care se misca greu.
Telefonul este un Allview A5 cu 512 ram si procesor dual core de 1.2 Sistem de operare Android 4.2.2 JELLY BEAN

1 răspuns:
| T4zu a răspuns:

Salut, poate ai prea multe processe care ruleaza, Incearca Clean Master sau Advanced Task Killer de pe Google Play. Odata ce il vei lua o sa iti apara si instructiuniile si sunt usor de folosit. Bafta.