| anonim_4396 a întrebat:

TPU am si eu o problema nu stiu de ce dar sunt aplicati pe care telefonul meu le duce bine dar le inchide adica aplicatia merge super bine fara lag dar dupa 5 minute sa zic o inchide si nu imi pot da seama de ce. Modelul meu de telefon Allview A 5 Duo cu procesor cortex A7 dual core de 1.2 si are 512 ram sistem de operare android 4.3 jelly bean. Aplicatiile despre care vorbeam Eternity Warriors 3 SoulCraft. AJUTOR!

1 răspuns:
| Skyzz0FreNiC a răspuns:

Pai fa root la telefon si Custom Rom, dar iti zic de pe acum du-te la un expert altfel risti sa brickuiesti telefonul(e destul de ieftin root-ul-30 lei si Custom ROM-ul vreo 10-15 lei