| cristitoader13 a întrebat:

ce sa aleg pentru jocuri si internet? tableta Allview viva Q7 sau smartphone Allview A5 DUO.
ecran LCD 4
procesor cortex-a7
1,2GHz dual core
sistem de operare android 4.2.2 jelly bean
asta la telefon.
la tableta am vazut pe domo. va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| Andrei123123 a răspuns:

Daca vrei sa ai mereu la tine jocurile si internetul alege telefonul Allview A5 Duo. M-am interesat de telefoanele Allview de ceva timp. Eu as alege telefonul. Stiu ca merge pe el (din alte pareri pe care le-am vazut) Real Racing 3. Stiu e incredibil! Dupa mine tableta o folosesti mai mult pentru jocuri daca iti place sa te joci mult. Dar tableta e mai mare decat telefonul si nu o poti lua cu tine tot timpul. Ca si telefonul care il poti tine in buzunarlaughing.
Eu am studiat telefonul si m-am interesat de el si iti spun ca merita. La pretul de 440 de lei la eMAG este foarte accesibil! Camera filmeaza in 720p si fotografiaza in 5mp daca te intereseaza.
Sper ca te-a ajutat raspunsul meu. big grin

| Andrei123123 a răspuns (pentru Andrei123123):

Am gresit. Telefonul fotografiaza in 3, 2mp.

2 răspunsuri:
| mariusmorariu a răspuns:

Alege acest telefon este mai bun http://bit.ly/N97UVF