| foshyk a întrebat:

Vreau sa stiu de ce nu-mi merge Metin 2 pe laptop...Cand intru pe un server
(sa zicem Leonis)zice Eroare la conectare server...Internetu merge si totu e ok... iar contul este activat ca l.am incercat la altcineva.(fundita)

Răspuns Câştigător
| CazanBogdan a răspuns:

Incearca sa il mai instalezi o data si vezi daca nu merge. Daca tot nu merge ar trebui sa iei legatura cu un om care se pricepe bine la instalat jocuri si asa... sper ca te-am ajutat.