| anonim_4396 a întrebat:

Deci de ce nu merge metin 2 ro? Pe Lupus jocbig grin! cand e sa intru bag contul si parola arata conectare la server si ramaner asacrying

4 răspunsuri:
| NacRonDX a răspuns:

Ori ai netu prea incet ori svr e prea plin si internetu tau nu face fata nai ce sa faci decat daca bagi un net cu mare viteza.

Bafta oricum

| FrozEenSoul a răspuns:

Nici mie nu imi intra crying

| CR7Legend a răspuns:

Deci viteza e buna ca pe alte servere intra dar pe lupus nu intra pe niciun ch.prblema e ca nu doar mie nu imi intra doar ce mi-a zis un prieten ca nici lui nu ii intrabig grincrying

| Shara17 a răspuns:

Incearca sa i dawnloadezi din nou si vezi daca merge s.au schimbat mai multe la metin2.ro daca merge e okwinking dar daca nu anunta.ma il intreb pe verisoru.meu! happy