| boyka2012 a întrebat:

Vreau si eu comenzile pentru playeri la san andreas multyplayer, nu comenzi de admin ci cele pe care le poate folosi un player. Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| SlenderMan299 a răspuns:

Pai /cmds /help /report /car /weapons /skin /masti(le da masti) /teleports /dm /minigun /buy /sell /buycar /buyhouse /sellcar /sellhouse /clothes(haine) /nrg(le da o motocicleta) /tdm(Team Death Match). Cam atatea stiu Funda?

1 răspuns:
| marik99 a răspuns:

Pai, depinde de server. Dar in general cele cu modul Real-Life sunt cam asa
-/driveby
-/drivein
-/fill
-/keycar (pentru a seta cu ce masina vrei sa pleci in caz ca ai mai multe)
-/carlock
-/motor
-/time
Sper ca ti-am fost de ajutor happy.