| Tobiii a întrebat:

De curand m-am apucat de jucat sa-mp(san andreas multi-player) si nu stiu foarte multe comenzi(doar cele de baza si alte cateva), si as dori o lista cu comenzi(dar nu 2-3 comenzi aruncate la intamplare) pentru ca am vazut anumiti playeri ca fac unele chestii la care nu gasesc in /cmds sau /help comanda(comenzile pot fi pentru orice). Dau funda big grin

2 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Fiecare server de samp are comenzile lui in afara faptului ca acei"playeri" pot fii si gm.

| Playerman a răspuns:

O sa-ti zic pe cele elementare g(te sui in masina si un prieten/player o conduce) f(furi masina) apesi t si scrii /beer /piss /sex cam atatea cam atatea merg pe 65% din servere!