| DAHAKA31 a întrebat:

Vreau si eu jocuri misto si klumea daca aveti dar mai noi gen shooter actiune tc din jocurile care lea-ti terminat

Răspuns Câştigător
| iulianr a răspuns:

Seria Call Of Duty, James Bond 007 Blood Stone, Terrorist Takedonw 2/3, Kane & Lynch Dead Men/Dog Days,Call of Juare/Call of juarez Bound in Blood, Seria Hitman, etc.

3 răspunsuri:
| fansollo22 a răspuns:

Pai shooter/action.humm...ti-as recomanda jocul care il joc acum Duke Nukem Forerver e foarte distractiv si funny mai ales daca sti engleza.Alte shooter/action ar mai fi PsiOps,Infernal,Call Of Duty toate seriile, Mirror Edge(cu toate ca nu este in totalitate shooter), etc.

| DAHAKA31 explică:

Jocurile care mi leati dat sunt chiar sera call of duty am dus-o la cap de 2 ori de hitman numai zic terorist takedown mi sa luat de el

| DAHAKA31 explică:

Sa-mi dau mie funda ca jocurile care mi leati dat vreo 2 seri le-am terminat call of duty si hitman de 2 ori restul imi par asa prea simple