| adrian9811 a întrebat:

Sal TPU vreau si eu niste jocuri fain mersi anticipat jocurile cele mai misto primesc funda si vot a si pot sa fie de diferite genuri cum ar fi shooter sau cu masini etc... funda pentru jocuri

Răspuns Câştigător
| SerbanSnake a răspuns:

Depinde si ce pc ai,cu masini as recomanda:blur, nfs hp2010, grid, crash time 4, nfs shift2, iar shooter:call of duty modern warfare si modern warfare 2, black ops,dark sector, dead space 2, metro 2033 cam atat in vin in minte, bafta!

2 răspunsuri:
| wPapy a răspuns:

Sunt multe cum ar fi...:Gta, Counter strike, The sims, Metin2, 4Story, Need for sims, Wow, Runes of magic si etc. Funda?

| pittymik a răspuns:

The west e un joc distractiv!