| DAHAKA31 a întrebat:

Vreau si eu jocuri Racing cu masini dar misto nu dintarlea vechi mai noi asa si jocuri action va muuultumesc dau funda pentru cele mai frumoase

2 răspunsuri:
| rogeo18 a răspuns:

Iti recomand sa joci seria need for speed, forza motorsport, project gotham racing (PGR) si cauta pe gamestop.com

| DAnc3 a răspuns:

Nfs Shift 2, Stcc The Game 2, Race Pro, Superstars V8 racing, Tes Drive Unlimited 2, Batman Arkham Asylum,Mortal Kombat Deception, Call of Duty Black Ops, funda?