| Camiii43 a întrebat:

Heeiiihappyhappy
Vreau si eu statusuri, noi. nu din cele vechi.
Sa fie despre orice, nu conteaza. ^^
Muuultumesc anticipaaat :*
FUNDA.

1 răspuns:
| SimonaSimona01 a răspuns:

1.Îţi voi fi mereu aproape, chiar dacă eu sunt aici si tu esti departe.
2.Adevărata valoare a unui om se vede după modul în care tratează pe cineva de la care nu poate primi nimic în schimb!
3.În jocul ăsta nu îmi e frică...sunt amantă, iubită si amică. poate lumea crede că sunt sora ta mai mică, fără să stie că eu pentru tine sunt unică!
4.O fata desteapta are un intotdeauna baiat pe care si`l doresc altele.
5. Stai şi aştepţi o schimbare şi, într-un final ajungi te schimbi tu însuţi.
6.Am invatat sa iubesc tot ce era al meu, Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!
7.Zambetul e ca stergătorul de parbriz: nu opreste ploaia, dar iti permite sa iti vezi de drum.
8.Ai încredere şi mergi mai departe.Cei care sunt meniţi să rămănă lăngă tine, vor ramane.
9.Am invatat ca atunci cand sunt trista, muzica nu ajuta, pentru ca nici o melodie din lume nu poate inlocui prietenii adevarati!
10.Cateodata renunti la persoana iubita doar pentru binele tau, pentru a nu-ti mai face rau …
11. Emotiile apar, atunci cand tremuri fara sa-ti fie frig.
12.Eu am crezut în tine, tu ai facut doar ce ai vrut si poate ai tinut la mine, dar sa-mi arati nu ai stiut!
13.Am si acum pe telefon un mesaj de la tine, in care imi spui ca ma iubesti si ca ti-e dor de mine!
14.Viata nu merita s-o irosesti traind acolo unde simti ca nu mai e loc pentru iubire; iubirea nu poate fi impusa, ea este sau nu este!
15.Lupta cu orgoliul e o mare incercare pentru cei care vor sincer sa si-l infranga. Restul mimeaza sau chiar se simt confortabil cu el.
16.Ai inchis marea in ochi si soarele-n suflet, ca ma topesc de cate ori ma atingi, si ma-nfior de cate ori ma privesti, te iubesc si n-o sa renunt niciodata la tine…
17.Mi-a fost dat sa iubesc de doua ori in viata: Prima oara te-am iubit pe tine, dar a fost o greseala… si a doua oara este ca inca imi iubesc greseala!
18.Esti prima dragoste nebuna ce sufletul mi l-ai luat… mi-ai luat si sufletul cu tine cand te iubeam cu adevarat!
19.S-ar putea sa adorm numai din dorinta de a-ti vedea chipul chiar si in vis… "
20. Look in to my eyes, if you see my hell you are lost, if you see my heaven you are the one…