| SomeRandomDude a întrebat:

Vreau si eu metinuri belea imi ziceti si mie ca eu nu mai gasesc dau funda daca bagati si situ :d

Răspuns Câştigător
| RandyOrtonRKO a răspuns:

Metin2rospeed --> WWW.Metin2rospeed.ro
Haylo2, Hiroko 2, Darkness Renaissance metin2, HammerMetin2, Metin2GTH,Vamos Metin2, EmpireLegacy/Cronikal, Metin2GX, Metin2europe, Metin2 mijagi, Mondial Metin2, Metin2 United, Metin2 united Saphir, CandyLongju Metin2, New Longju metin2, Explossive Metin2, Suprem Metin2... eh... si cam atat Doar astea le mai am in pc ca de celelalte mam plicti ca jucam mai multe aveam vreo 70 si ceva de metinuri in pc;) sper ca te-am ajutat iti spuneam si pe restul pe care lle am in pc dar mi-am rupt mana :(( funda plss?:X:D

1 răspuns:
| IonuţR1995 a răspuns:

Metin2 Mijagi.