| Kr5 a întrebat:

Vreau si eu niste servere e metin 2 germane care sa aiba rate 1000% sau romanesti sau englezesti spaniole etc...care sa aiba si switch implementat si sa fie ok yangu sa se faca repede asta conteaza cel mai multhappy

2 răspunsuri:
| Rührselig a răspuns:

Http://orientalmt2.servegame.com/
Are ratele 1000 la tot are arme 0 yang la magazin si e mereu on :)

| funiedanutz a răspuns:

Incearca Metin2 Ozeron! Crede-ma no sa-ti para rau.Ex:are rate 1000, noi mounturi, noi mape, noi arme si armuri, frizuri, peturi si multe altele! www. metin2ozeron. ro