| cosminvali321 a întrebat:

vreau si eu sa cumpar placa aceasta video http://www.okazii.ro/......a126127814 alaturi de un procesor de 2.7 amd dual core si 4 gb ddr 3 vreau sa stiu daca mi-ar merge jocuri gen crisys 3 battlefight3(la detalii acceptabile/mediu sau imi mari ) sau jocuri care vor urma sa apara gen gta 5. multumesc

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

Nu-ti vor merge cum vrei tu. pentru asta ai nevoie de un procesor mai bun cum ar fi Intel i3, i5 sau amd phenom x4, fx 4300, fx 6300, fx 8350 si o placa video cum ar fi radeon hd 7770 sau nVIDIA gtx 650 ti sau mai bune.