| AdiDassler a întrebat:

Vreau si eu un metin privat dar nou si fara hamachi care sa aiba arme legendare in magazin... cel mai tare primeste fundita happy

Răspuns Câştigător
| doaryo_4168 a răspuns:

Wa big grin
joaca metin2 hummer ai tot in magazin iti da lvl 99 te duci la unu iti da lvl maxim
si gata e servar player vs player adica numa dueluri faci ca ai lvl maxim laughing

3 răspunsuri:
| AdiDassler explică:

Mda...inca mai asptept raspunsuri

| Robeert98 a răspuns:

Salut! Eu iti dau o parere : lasate de metin! E un joc care provoaca dependenta. Eu zic sa te apuci de World Of Warcraft : Cataclysm, si cu privatul CataWow. Sper ca ti-am fost de foloswinking

| Alexutza_5219 a răspuns:

Iti spun eu nu te apuca de World of Warcraft sau de alte jocuri tampite genu asta fiindca creaza DEPENDENTAA si in plus ce este asa interesant la maetin sa mergi si sa dai in animale pana crapa? carei faza?