| MadDeyu a întrebat:

Vreau si eu un mmorpg gen metin dar sa fie mai frumos pls dati ideii love struck dau fundita

Răspuns Câştigător
| Fredo a răspuns:

Frate GARANTAT CEL MAI TARE JOC www.lotro.com faci cont dupa aia dai download... Lord of the Rings online de 100 de ori mai bun ca orice joc/// al 2 lea cel mai tare in topul jocurilor online :>

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Battle of The Imortals, e clar mai tare ca Metin2 si are mult mai multi jucatori.

Da,lotro e destul de misto, si inca ceva:orice joc e mai fain ca metin2laughing,in fine,eu am mai jucat Rappelz, Twelve sky 2, WoW, Sword 2(e chiar interesant jocul, te poti juca cu 3 caractere in acelasi timp)

Răspuns utilizator avertizat