| KnowEverything a întrebat:

Hei, imi poate sugera cineva un joc, gen MMORPG? Cerinte:sa aiba grafica buna, sa aiba " skilluri" interesante.

Nu vreau ideii gen Metin (ce l mai urat joc posibil).

Răspuns Câştigător
| Catalin180900 a răspuns:

Eu iti recomand dragon soul, am jucat insa am gasit alte jocuri, dragon soul este destul de fain, nu te plictisesti la lvl mic, eu am jucat pana la 44, m-am lasat caci am gasit alte jocuri, dar joaca si tu, inveti destul de multe din el si ce vrei si de la alte jocuri! bafta sper ca te-am ajutat!

| kilgharrah a răspuns (pentru Catalin180900):

Sal, din cate vad ai jucat Dragon Soul l-am tras si eu azi iar cand dau Start Game imi apare o eroare ce fac? I-am dat si repaired l-am si reinstalat si tot asa zice.sad

| Catalin180900 a răspuns (pentru kilgharrah):

OK, zi-mi ce iti scrie in eroare

5 răspunsuri:
| KnowEverything explică:

Era sa uit sa spun ca trebuie sa fie un joc in care sa nu pierzi mult timp la batut monstri. Nu stau ore intregi in fata calculatorului pentru asta.(sa fie bazat pe misiuni)

| KnowEverything explică:

WOW scuze dar nu imi place. Porneste de la nivelul 80 care deja distruge actiunea si "chinul" sa zic asa. Mersi oricum de raspuns.

| Bogdannovski a răspuns:

World of warcraft... ce ai zis tu mai sus e descrierea pentru el happy