| Burlica a întrebat:

Vreau si eu un program cu care pot sa inregistrez un clip cu ceea ce fac eu pe calculator, gen cum joc un joc...

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

NVIDIA ShadowPlay is da ***, cu conditia sa ai o placa video compatibila - http://www.geforce.com/geforce-experience/shadowplay

| AntiHero a răspuns:

Pentru jocuri iti recomand: Fraps, Action, Bandicam, OBS. Daca vrei sa le postezi video-urile facute ai nevoie sa randezi video-ul inainte cu Camtasia, Cyberlink powerdirector etc.winking

| userul7200 a răspuns:

Bandicam,Fraps.