| alexandra13131718 a întrebat:

Vreau si eu un site online pe Calculator in care pot sa joc si eu POU dar sa fie online adica sa nu trebuieasca sa-l Downald-ez.

23 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

Uite aici: http://english.eazel.com/lv/software/download/kl670825.htm
Trebuie downloadat dar nu ocupa mult. De ce trebuie instalat? Pai are o baza de date unde se salveaza chestii... Daca ar fi online, ar fi nevoie de un server. De unde stie Pou cand intri a2-a oara sa te joci, ca tu i-ai cumparat sapca verde? In linkul trimis de mine gasesti kitul de instalare Pou, pentru PC. Poti sa iti bagi acolo adresa de mail si sa salvezi jocul. Daca peste un timp ti se va strica pc-ul, vei putea continua de pe altul, de la ce level ai ramas. Pentru asta, trebuie instalat. Have fun!

| Energy_Glory_1985 a răspuns (pentru SmokeyEye):

Eu cand incerc, imi da eroare!

| aqumarinbleu a răspuns (pentru SmokeyEye):

Vezi ca are virusi site-ul care n-i l-ai dat cu pou si alte jocuri ca acum si eu am incercat dar are virusi...

| OoKidaLoveoO a răspuns:

1.Pou se poate descarca dor cu android, rezulta doar e telefon.
2.Jocurile de genul Pou sau Teple Run 2 etc... sunt doar cu android.
Te-ai lamurit? Nu se poate! Nu sunt eu experta in telefoane si jocuri dar atata stiu.
P.S:Toate trebuie descarcate, si pou.
Pupici! O zi buna!

| CataElena a răspuns (pentru OoKidaLoveoO):

Eu l-am descarcat pe calculator deci nu mai vorbi prostii.

| OoKidaLoveoO a răspuns (pentru CataElena):

Nu se poate, cine stie ce virus ti-ai descarcat.Ti-ai descarcat capu iti zic eu happy.

| Hrom_Emilia_1998 a răspuns (pentru CataElena):

Te rog imi dai si mie site-ul de pe care l-ai descarcat?
Te rog din inima!

| dragostealove2013 a răspuns (pentru CataElena):

Buna da-mi si mie site-ul de pe care la-i descarcat jocul asta pou! te rog frumos din inima! :*:*

| GoodLiker a răspuns (pentru CataElena):

Cum?

| Smekeru_Mihai_1991 a răspuns (pentru OoKidaLoveoO):

Nu e adevarat mananci numai gogonele
pou se poate descarca si pe calculator

| OoKidaLoveoO a răspuns (pentru Smekeru_Mihai_1991):

Auzi copil de 9 ani nu imi zicee mie ce se poate si ce nu se poatewinking Am vazut si eu asa zisele site-uri cu Pou dar de fapt era o mare prostie sau era altceva ori avea virusi pentru ca era de descarcat.Hai ca intreci masura eu am zis adevarul dar vad ca nu te-ai prins

| And4rr a răspuns:

Din cate stiu eu nu se poate descarca pou pe calculator.Scuze dar daca ti-l doresti cumparati un telefon cu android si descarca-l.Si daca vrei sa te joci poti sa te joci dar fara a face bani etc, doar sa imbreci. Sper ca te-am ajutat! A da si poti pe orice cu android.De exemplu o prietena de a mea are laptop cu android si are pou.Succes!

| Micutza_Andruta_1995 a răspuns:

Http://www.jocuri-friv.ro/joc/5117/pou-complet.html asta sigur merge 100% m-am jucat eu merge un pic mai greu dar e bun funda plzzz

| Anca_Ancuta_1999 a răspuns:

Si eu

| alisha13542887 a răspuns:

Nu exista site web in care sa joci pou trebuie sa instalezi startbluestack ca sa dowlandezi pou pe pc

| Bocu_Daniela_1983 a răspuns:

Pou se poate juca pe calculator?

| Claudia_Samu_1983 a răspuns:

Vreau sa joc pou

| Catalin_Marius_1992 a răspuns:

Vreau si eu un cont in care pot si eu sa ma joc pou cel mai tere joc

| Brandas_Andrei_1990 a răspuns:

Pe friv